پخش «اسرار فاطمی» و «اوصاف پیامبران» از رادیو قرآن

 

ویژه‌برنامه «اسرار فاطمی» و «اوصاف پیامبران» در ایام فاطمیه هر روز به روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می رود.

به گزارش روابط عمومی رادیو قرآن، همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه شبکه رادیویی قرآن ویژه برنامه‌های خاصی را در دست پخش دارد که از جمله آنها ویژه‌برنامه «اسرار فاطمی» و «اوصاف پیامبران» است که هر روز به روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می‌رود.

در برنامه «اسرار فاطمی» آیت‌الله محمد شجاعی هر روز از ساعت 18:30 میهمان مخاطبان رادیو قرآن بوده و به بیان سیره فاطمی می‌پردازد و برنامه «اوصاف پرهیزگاران» نیز که از برنامه‌های نوروزی است به خطبه همام می‌پردازد.

بنابراین گزارش، 121 برنامه با هزار و 80 دقیقه زمان ویژه ایام فاطمیه در نظر گرفته شده که ادعیه و زیارت، ادعیه روایت شده از حضرت زهرا(س)، پخش روزانه حدیث کسا، زیارت روزانه حضرت فاطمه(س)، میزگرد و بررسی خطبه فدکیه، سخنرانی با موضوع «شخص حضرت زهرا(س)» از جمله این برنامه‌ها هستند.

لازم به ذکر است، ویژه‌برنامه «اسرار فاطمی» و «اوصاف پیامبران» کاری از گروه اندیشه و فرهنگ قرآنی در ایام فاطمیه هر روز به روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می‌رود.

/ 1 نظر / 42 بازدید
صادق

سلام، موفق باشید، اخبار از ایشان را بنویسید که خیلی کار خوب وبجایی هست، اجرتوت با صاحب این ماه اقا رسول الله صلی الله علیه واله وسلم ... بنویسید قربان...